Як з’явилися перші сигарети?

0

 

Цигарка являє собою обгорнуту папером трубку дрібно нарізаного тютюну для куріння; сучасний сигаретний тютюн зазвичай м’якший, ніж сигари.

Поява перших сигарет

Ацтеки курили трубку з порожнистої тростини або тростини, набиту сигаретою. Інші аборигени Мексики, Центральної та Південної Америки подрібнювали тютюнове листя і покривали шматки кукурудзяним (кукурудзяним) лушпинням або іншими овочевими обгортками. Але саме сигару, а не прототип сигарети, дали Іспанії завойовники як елітний товар для заможних людей.

Французькі та британські солдати під час наполеонівських воєн дізналися про них; французи називали їх цигарками. Через сорок років ще одне покоління французьких і британських солдатів, що боролися в Кримській війні, було представлене турецьким сигаретам. У той же час сигарети стали популярними у Сполучених Штатах.

Спочатку всі сигарети виготовлялися вручну або самим курцем, або на виробничих підприємствах. Процедура виробництва включала ручну прокатку на столі, склейку, а також ручне впакування. У 1880 році Джеймс А. Бонсак отримав ліцензію США на сигаретну машину, в якій сигарета подавалася на безперервну смугу паперу, а також автоматично формувалася, склеювалася, закривалася і обрізалася за розміром за допомогою ножа, що обертається. Виробник Bonsack був імпортований до Англії у 1883 році. У наступні пару років сигаретна промисловість налагодилася в багатьох європейських країнах. Можна купити сигарети без акцизу у нашому інтернет магазині зі знижкою та не витрачати свій час.

Поліпшення у вирощуванні, а також у обігу, які звели до мінімуму вміст кислоти в сигаретному тютюні, а також полегшили вдихання, сприяли значному збільшенню куріння у першій половині 20 століття. Під час Першої світової війни упередження проти куріння жінок було зруйновано, і в 1920-х роках цей метод став широко використовуватися жінками в Європі та США.

У 1950-х, а також у 60-х роках наукові дослідження надали медичні докази зв’язку куріння з канцерогенами, особливо раковими клітинами легень, емфіземою та серцевими захворюваннями. У деяких країнах, зокрема у Великій Британії, а також у США, були вжиті заходи щодо боротьби з курінням. У 1980-х і 90-х роках, незважаючи на зростаюче розуміння загроз для здоров’я та доброго самопочуття, куріння сигарет продовжувало зростати, при цьому ширше використання в менш розвинених країнах урівноважувало результат антитютюнових настроїв в інших країнах.

Що курили козаки?

На території сучасної України курили еони років тому. Так, можна розумно помітити “ви курили цигарку?” Явно не тютюн, але що? Ще давньогрецький історик Геродот пояснив скіфську традицію – вдихати дим від різних трав. Цигарок там, звичайно, бути не може, але надзвичайно мода на куріння цигарок у народів, що населяли наші землі, простежується. Козаки, мабуть, з географічних причин «придбали» цю функцію. У нас неможливо мислити запорізького козака без колиски, яка була обов’язковою ознакою справжнього козака.

Втрата труби для якого була рівносильна втраті голови, тому зберігали трубу за відворотом кашкета. Спочатку козаки курили не цигарки, а суміш різних місцевих трав. Швидке спілкування з Туреччиною дало козакам можливість спробувати і врешті-решт пристраститися до сигарет. Вільні люди не тільки вели безкомпромісну боротьбу з Туреччиною, але й не забували віднімати у ворога всілякі “багатства”. Тютюн був одним із найзатребуваніших трофеїв.

Share.

About Author

Leave A Reply